O nás

Vážení zákazníci,

iNEGT je ryze českou společností působící na poli energetických služeb. Naší ambicí je však expanze i do dalších zemí Evropské unie, a to v horizontu několika následujících let. Hlavním zaměřením je obchodní činnost s energetickými produkty, mezi které primárně patří dodávka komodit zemního plynu, elektřiny a tepla. Nejsme však pouhými konvenčními dodavateli energií, zaměřujeme se také na služby související s energetikou, jako jsou optimalizace úspor, zajišťování průkazů energetické náročnosti budov, zajišťování energetických posudků, auditů a v neposlední řadě navrhujeme smart inteligentní řešení a regulace. Námi poskytované služby jsou doplňovány o sofistikované technologie a IT rozhraní zvyšující zákaznický komfort a zajišťující neustálý on-line monitoring prokazatelných úsporných opatření.

iNEGT je mladá inovativní společnost. Přestože jsme na český energetický trh vstoupili teprve v roce 2016, nejsme v této oblasti žádnými nováčky. Náš tým je tvořen profesionály, kteří se v tomto oboru úspěšně pohybují již více jak 20 let. Jejich zkušenosti a znalosti trhu pak tvoří výchozí know-how naší společnosti.

 logo_explain

Základní myšlenka a energetické zaměření společnosti iNEGT jsou vtěleny již v jejím samotném názvu, který je tvořen zkratkami jednotlivých slov vyjadřujících základní hodnoty a produkty naší společnosti. Z názvu vychází také motto „Inovativní řešení Vašeho energetického hospodářství“.

Rádi i Vám prokážeme kvalitu našich služeb a navrhneme vhodné komplexní řešení, díky kterému bude spotřeba energií Vašeho odběrného místa o poznání hospodárnější.

Těšíme se na spolupráci.

 

PaedDr. MILAN ŠPONER
Jednatel