Aktuality iNEGT SOLUTIONS

Založení společnosti iNEGT SOLUTIONS s.r.o.

Aktualizováno: 20. listopadu 2016

Vážení zákazníci,

naše společnost iNEGT SOLUTIONS s.r.o. byla založena 14. května 2016 jakožto nový obchodník v oblasti dodávek komodit a Smart metering řešení. Jsme ryze českou společností, a přestože jsme na český energetický trh vstoupili teprve letos, nejsme v této oblasti žádnými nováčky. Náš tým je tvořen profesionály, kteří se v tomto oboru úspěšně pohybují již více jak 20 let. Jejich zkušenosti a znalosti trhu pak tvoří výchozí know-how této společnosti.

Naše základní myšlenka je obsažena již v našem názvu, z něhož vychází i motto „Inovativní řešení Vašeho energetického hospodářství“.

Více informací naleznete v sekci „O nás“.

Věříme, že budete s našimi službami spokojeni. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Udělení licence ERÚ

Aktualizováno: 18. listopadu 2016

Energetický regulační úřad jako příslušný správní orgán podle §17 odst. 6 písm. A) zákona č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích a o změně některých zákonů (energetický zákon), ve znění pozdějších předpisů, podle §8 téhož zákona a za použití ustanovení §67 zákona č. 500/2014 Sb. Správního řádu, ve znění pozdějších předpisů, udělil dne 24.8.2016 společnosti iNEGT SOLUTIONS s.r.o. licence na obchod s elektřinou a plynem.

ČNB ukončí intervence po letních prázdninách

Aktualizováno: 02. listopadu 2016

Koruna k euru může po ukončení intervencí Českou národní bankou (ČNB) posílit krátkodobě až k hranici 25 korun za euro. Jako nejpravděpodobnější termín konce intervencí (tzv. exit) se nyní zdá začátek podzimu příštího roku. Vyplývá to z analýzy společnosti Cyrrus, která byla zveřejněna ve středu.

Více naleznete ve článku na serveru Novinky.cz